| AlexDinamovistu a întrebat:

Salut,ce culoare ar trebui sa aiba o camasa ca sa se potriveasca cu un sacou albastru inchis sau negru? Dar cravata?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa: alba sau neagra
Cravata: alba sau neagra

| NoName0x0 a răspuns:

Camasa alba si cravata neagra sau invers, camasa neagra si cravata alba...

| Nonameagain a răspuns:

Albul, merge la orice culoare de sacou. Dar presupun ca vrei altceva. Bleu, evident pentru albastru inchis. Cravata, in nuante de albastru, dar diferenta cu camasa sau sacoul sa nu fie prea stridenta.

| dianainsta01 a răspuns:

Alba sau un bleu foarte deschis. poti incerca un verde inchis la cravata,

| Daniel2836 a răspuns:

Camasa neaparat alba si cravata sa aiba aceiasi culoare cu sacoul

| StilulMasculin a răspuns:

Pentru sacoul bleumarin alege camasii albe, roz sau bleu pentru a fi sigur poti alege o cravata bleumarin.

| B_Anne_Mary_1995 a răspuns:

O camasa de culoare alba sau un albastru mai deschis si o cravata de culoarea sacoului! happy