| ĄĿiŒ a întrebat:

Ce creatori de la IMVU mai "talentati" cunoasteti? happy

Răspuns Câştigător
| Unicornnnn a răspuns:

Aedah, Ecstasybliss, hika, psicodelic, epicerin, Seph, Scarlett, Breezy, wilmax13, paramore, Hollywood, Illustrate, Sharmose, Kisathecutie, LuckZombie, istrawberrykiwi, ClearWing, e3e, si mai stiu multi dar nu imi aduc aminte... daca vrei sa imi dai add Andreea115; DD. Funda? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Hai sa iti zic ceva. Lasate de IMVU. Creeaza dependenta!

| Чернобыль a răspuns (pentru Cuuukii):

Ai dreptate.
Provoaca dependenta.

| ĄĿiŒ explică (pentru Чернобыль):

Ok deecii intrebarea asta am postat-o acum muult timp si clar ca raspunsurile nu-mi mai sunt de folos daar.
1.intrebarea mea a fost daca cunoasteti creatori de pe IMVU nu am intrebat daca provoaca dependenta
2.Intru foarte rar iar in ultimul timp mai deloc deci nimeni nu ma poate numi dependentalaughing+nu provoaca dependenta pentru toti daca stii sa pui o limita deci nu ma mai inebuniti cu "provoaca dependenta"winking
3.Considerati voi ca mesajele ca "provoaca dependenta" ii vor face pe "dependenti" sa lase IMVU?laughing Cine e dependent dependent ramane iar comentariile altora sunt foarte sigura ca nu sunt bagate in seama de cine ar trebui.

| Чернобыль a răspuns (pentru ĄĿiŒ):

1. Stiu cativa creatori dar eu nu mai joc IMVU.
2.Eu nu intru deloc pe IMVU, deoarece nu mai exista pe PC-ul meu din fericire.Si da, nu pari a fi dependenta.Eu in vacanta stateam toata ziua pe IMVU.Recunosc, eu am fost dependenta, dar m-am oprit la timp.
3.Eu m-am lasat de IMVU deoarece m-au certat parintii si mi-am dat seama ca e un joc oribil.Si stiu ca nimeni nu ia in seama ce spunem noi, cei care nu joaca IMVU si care avem parerile noastre.

| Чернобыль a răspuns (pentru Чернобыль):

Cei care nu jucam nu cei care nu joaca.Scuze de greseli gramaticale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc 2 mari creatori de pe acest site IMVU
1*angedefeux 2*manitours

| alinav a răspuns:

Deci eu stiu.
KisaTheCutie, Hika, EpicErin, Brain, Pisicodelnic.
Si cam atat

| Băă_Cristi_1996_VI0O a răspuns:

Aedah, Ecstasybliss, hika, psicodelic, epicerin, Seph, Scarlett, Breezy, wilmax13, paramore, Hollywood, Illustrate, Sharmose, Kisathecutie, LuckZombie, Zei, Emolicious, Brain, e3e,,,Hkci,Atata stiu FUNDA?big grin