| ºPishcotº a răspuns:

Amandoua perechile sunt misto:X Da parca prima e mai speciala!:X

Ceao!:*

| ºPishcotº a răspuns:

Mai si aia verzi sunt tari!:X Am si eu skate shoes (3 perechi) si-i port si cand e caldlaughing.Cu pantaloni scurti sau trei sferturi, merge!:X

Ceao!:*

| lunarwolf explică:

Si eu am skateri. Dar ma interesa parerea voastra despre astia.laughing

Anyway, mersi. ^^

| Bogdanux a răspuns:

Prima pereche e cea mai tare, imi place combinatia culorilor.

| Bogdanux a răspuns:

Sunt ok pentru sezonul rece ( pe timp calduros nu stiu daca poti rezista cu aia laughing ), dar cand sunt ploi... pielea aceea intoarsa se va face ca dracu'.