| Zumbalaarebeca a întrebat:

Ce crema anticelulitica ati folosit si chiar a avut efect? eu fac miscare zilnic dar cineva mi-a spus ca o crema anticelulita ar fi buna pe langa sport ar fi rezultate mult mai bune, deci ceva bun dar nu exagerat de scump eu am vazut cateva produse dar nu stiu ce sa aleg pana acum nu interseata sa incerc

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Crema de la Elmiplant si Supliform-ul.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele termice cu care faci împachetări.
Pa, pa.

| gHelena a răspuns:

Draga mea, celulita este o "afectiune" estetica a pielii care poate fi corectata mai degraba prin miscare si hidratare corespunzatoare decat prin pastile sau creme. De asemenea, daca vrei sa scapi de aspectul neplacut de coaja de portocala, trebuie sa renunti la bauturile carbogazoase de orice fel. In plus, stiu ca vedetele de la Hollywood folosesc drept "crema anticelulitica" zatul de la cafea. Eu l-am incercat pentru a-mi exfolia pielea si am fost mai mult decat incantata de rezultat. E deloc costisitor si mereu la indemana - incearca-l si tu! Un gand bun, Elena.

| Andreea50 a răspuns:

Nu am folosit eu, dar multa lume lauda Supliform-ul. Supliform+sport+dieta cica ar da rezultate frumushele. Merita sa incerci. Este si foarte ieftin, 8-9 lei (75 ml), depinde de unde il achizitionezi.

| Selena54 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic pentru ca nu folosesc. dar sora mea a folosit de la artistry si e fooarte buna da e si cam scumpa. straight face

| mika_9477 a răspuns:

Cea mai buna si care a avut efect in cazul meu ...este cremea de la elmiplant. si gelul. foarte bune. sper sa te fi ajutat