| Madalina a întrebat:

Ati folosit crema anticelulita de la garnier? Va dat rezultate?happy

4 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Nu eu, dar cea mai buna prietena a mea da. deci mi-a spus ca s-a mai diminuat, dar nu a disparut complet, oricum ea foloseste in acelasi timp si un aparat anti-cellulita si merge foarte bine treaba big grin

| jolie a răspuns:

Eu nu cred in creme mai ales pentru celulita

Răspuns utilizator avertizat
| ellyda a răspuns:

Problema cu cremele anti celulita daca incepi sa te dai cu ele nu trebuie sa le mai lasi, celulita se poate elimna consumand multe lamaii si grefuite, kiwi citrice care contin vitamina C si apa combinata cu sport si alimentatie sanatoasa scapi de celulita