| PurpleMonster a întrebat:

Ce crema aș putea folosi pentru hidratarea tenului?

Răspuns Câştigător
| wonderwoman123 a răspuns:

Crema de la Clinique Mosture Surge. E super hidratanta, dar nu e grasa. E echivalentul a 90 de pahare de apa la o singura aplicare. O găsești in sephora.

5 răspunsuri:
| Andreea11989 a răspuns:

Iti recomanda o crema hidratanta de la Bruno Vassari, o poti gasi aici: https://www.beautyoneshop.ro/cosmetice-faciale-profesionale-302

| AndreeaDeea2 a răspuns:

Eu iti sugerez un ulei de vitamina A si E, e foarte bun, hidrateaza, comabate cosurile, petele de pe fata, pistruii dispar daca e cazul sa ai, intinereste tenul, nu faci riduri, si in plus cicatrizeaza, nu am nimic pe ten, nici macar un cos mic, cu ajutorul uleiurilor

| lolyanna a răspuns:

Crema hidratanta de la embryolisse, o gasesti pe Aoro.

| Marylen a răspuns:

Eu folosesc de la Nivea.