| Dddfff a întrebat:

Ce crema pentru hidratarea tenului acneic imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva dermato cosmetic, bioderma, la roche possay, avene, întreabă la farmacie mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ști ce tip de ten ai altfel nu e indicat sa te dai cu o crema nepotrivita tenului tău, îți poate crea multe probleme. Dermatologul va determina ce tip de ten ai

| MaryMaria333 a răspuns:

Incearca masca naturala din lamaie bicarbonat si miere. Stai jumate de ora cu ea pe fata.

| Dana1999 a răspuns:

Dermatologul iti prescrie!