| AskingAlexandria a întrebat:

Ce crema imi recomandati pentru a mentine pielea fina, catifelata si hidratata a intregului corp?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Incearca mai bine unt de orp

| mona a răspuns:

Incearca crema hidratanta de la nivea

| BoBoKeL a răspuns:

Hey iti pot da un sfat, dupa ce faci baie/dus date cu zat de cafeahappy si dupa cu orice lotiune de corp/crema la mine functioneaza :*

| Isabella95 a răspuns:

Intreaba un reprezentant Avon.

| Dilaa98 a răspuns:

Cele de la Avon sunt foarte delicate si au un miros exceptional :*

| Hermaniona a răspuns:

Daca vrei pentru tot corpul(fata maini.) incerca de la avon care 'rich moisture family cream' la 400 ml
e pentru toata famili chiar si copii mici
miroase bine si costa doar 13 ron

| elisadaia a răspuns:

Cele de la planet spa sunt foarte bune le gasesti la avon si miros senzational.