| BiuL a întrebat:

Fetelor, stiti vreo crema de corp, care sa faca pielea catifelata, efectul sa se simta si a 2a zi, sa nu fie foarte grasa si sa se absoarba cat de cat repede?

Răspuns Câştigător
| Eookatha a răspuns:

Pai sincer iti spun ca eu folosesc crema de la Nivea, si imi place rezultatele pe care le da.
Crema se poate aplica pe orice parte a corpului, si pe deasupra, miroase foarte bine si se mentine mirosul.
Eu ti-o recomand cu mare incredere, dar e la elegerea ta.

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Lapte de corp parfumat FIORI DI CAMPO de la Herbagen cu ulei de masline

Răspuns utilizator avertizat
| Farmec a răspuns:

Iti recomandam lotiunea hidratanta cu efect de stralucire din gama Farmec (http://farmec.ro/......2.html)Fie ca esti in club sau pe plaja, stralucirea pileii atrage priviri.
Principiile active ale acestei loţiuni, Extractul de Cafea şi Uleiul de măsline, hidratează instantaneau, pielea, o tonifică şi o protejează. După duş, aplică prin masaj, până la absorbţia totală în piele.
Loţiunea hidratează, lăsând pielea catifelată şi uşor strălucitoare