| Eternitas a întrebat:

Ce cremă pentru ten folosiţi? Este bună?

7 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Eu folosesc crema hidratanta de la Cosmetics Plant. Este buna deoarece hidrateaza tenul. Este ok pentru tenul uscat, mixt sau normal. Cand am mai multe cosuri si puncte negre, folosesc crema Garnier Pure Active. Este buna pentru tenul mixt sau normal si are efect hidratant si matifiant. Mai poti folosi creme de la Nivea, Clean&Clear, Eucerin sau ceva pe baza de plante de la farmacie sau plafar. Sper ca te-am ajutat!

| AndraNicoleta a răspuns:

Nivea in cutie de metal. O folosesc de vreo 10-15 ani. Sunt foarte multumita de ea si n-as schimba-o pentru nimic altceva.

| negru30 a răspuns:

Mir de la biserica - cel mai bun

| CoquineNoire a răspuns:

Cica mir de la biserica laughing
eu folosesc nivea soft, si cremele de la oriflame care sunt foarte bune si pentru toate tipurile de ten.
preturile sunt pana in 10 lei.

| Himera a răspuns:

Miere. Da.

| loveyouschatz a răspuns:

Pana la 25 de ani este indicat sa folosim creme hidratante pe baza de apa. parerea mea este sa folosesti crema de la BALEA http://www.google.ro/......tp?/imgres o cumperi de la dm si este in jur de 17 lei, dar este foarte buna!

| Mallinutza a răspuns:

De la Emiplant crema Bioten cu miere si cimbrisor. Este ff buna se usuca repede si iti face pielea fina.