| MMarina a întrebat:

Ce crema de fata folositi? big grin

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Bună!
Eu, momentan, folosesc crema hidratantă de la Gerovital Plant.

http://www.farmec.ro/produse/ten/crema-hidratanta-15.html

Baftăăă! :*

| MMarina explică (pentru LetMeHelp):

O pot gasi si la farmacie, nu?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Apidermin, se găseşte la plafar.
Este foarte bună, sunt mulţumită.
Baftă!

| mona a răspuns:

Crema intens hidratanta de la aslavital

| MMarina explică (pentru mona):

Multumesc mult, pentru raspuns!

| Crissu3005 a răspuns:

Eu nu am folosit creme de fata pana acum, am 22 de ani, ma spal numai cu apa si sapun si am un ten foarte curathappy

| MMarina explică (pentru Crissu3005):

Multumesc mult, pentru raspuns!

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Eu folosesc crema de la VICHY Liftactiv Collagen Specialist. Este crema mea favorita. Daca vrei sa o incerci o poti cumpara de aici: https://kupoane.ro/store/notino/ la un pret foarte bun si pe langa asta primesti un cod transport gratuit notino.