| Cristina_2666 a întrebat:

Ce culoare sa ma vopsesc daca am ochii caprui si tenul mai deschis... avand in vedere ca acum is satena.mersi mult

6 răspunsuri:
| kisskissa a răspuns:

Un blond caramel ti-ar veni perfect :*

| XK a răspuns:

Negru albastruiwinking

| Mihai7best a răspuns:

Eu am o colega cum ai descris tu, dar ea e blonda naturala nu foarte strident ar veni ceva in genul blond cu reflexii gri... ii sta foarte bine insa nu stiu cum ti-ar sta tie pentru ca nu te-am vazut live ca sa iti spun parerea mea

| Smeck15 a răspuns:

Bloooond! :X

| Cristina_2666 explică:

Credeti ca prinde pe parul meu din prima sau trebuie sa ma decolorez mai intai...nu m-am mai vopsit niciodata

| irinnaa a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit de culoarea blond-roscat, este foarte in voga sezonul acesta si sunt sigura ca ti-ar prinde extrem de bine. Insa tot cred ca ar trebui sa te duci la un stilist adevarat, care sa-ti spuna exact ce ti s-ar potrivi, in functie de mai multe aspecte, nu doar cel al ochilor si al tenului. Bafta! happy