| VisSs a întrebat:

Ce culori preferati sa va faceti unghiile?big grin

16 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Negru,maro sau albastru inchis.

| missReckless a răspuns:

Albastru electric, turquoise, sau negre. De obicei fac si niste modele nude, depinde ft mult de cat timp am.

| Sweete a răspuns:

Da pe unghii cu albastru, si dupa aia pune puncte cu diferite culori dupa aia unestele pe toate u un ac si o sa vezi ce tari o sa iasa... spor la lucru :X

| αŁз a răspuns:

Eu imi fac French Cu roz sau albastru in loc de alb.hee hee

| biank_2628 a răspuns:

In anul asta se poarta nuantele de roz, albastru, mov, verde si rosu

| deutza_2137 a răspuns:

Buna eu mi le fac negre albastre roz verzi si french si mai fac si niste modele pe acolo{ floricele stelute inimioare}

| 9dianaa a răspuns:

Hei. Culori vii! Gen... portocaliu deschis, galben, verde, albastru! :*

| Victoria_8725 a răspuns:

Verde
Albastru
Galben

Culorii tipatoare.:X

| anne_7905 a răspuns:

Roz
rosu
mov
galben
verde
negru

| Diana3 a răspuns:

Verde,negru,albastru,mov si portocaliu.

| Geannni a răspuns:

Verde:X

| NiceBrownEyes a răspuns:

Pai.eu as prefera... urmatoarele culori:negru,rosu,roz, galben, verde.culorile mai aprinse, dragute:X:X

| AnnyKllau a răspuns:

Negru,albastru,galben,verde,toate culorile

| Georgy090 a răspuns:

ROZ.De obicei culori care iasa in evidenta.

| ingerasuldeciocolata a răspuns:

Eu obisnuiesc sa imi fac unghiile roz mov sau transparent...dar daca am chef imi fac niste modele singura.big grin

| iuliana_5162 a răspuns:

Poi cand merg undeva mi le fac in functie de cum ma imbrac acolo si asa normal mi le fac cu maro, roz deschis...violet.Mai multe!
P.S: La picioare imi place culoarea rosie sau negru
Te pup:*:*:*:*:*:*:*:*