| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori se poarta primavara asta

Răspuns Câştigător
doiny
| doiny a răspuns:

La moda in sezonul primavara - vara 2009 vor fi culori precum fuchsia, rozul somon, lavanda (ca versiune mai soft a purpuriului la moda anul trecut), albastrul, trei nuan
ate de verde, (verde vibrant, citron inchis dar si un verde in varianta mai stralucitoare). Sa nu uitam de galbenul super lemon si de nuantele neutre: Rose Dust (praful de trandafiri) si Slate Gray.

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, fucsia, roz, verde, albastru si mult galben.

| MihaiA a răspuns:

E a 700`ea oara cand se pune intrebarea asta happy

| alexzender a răspuns:

Fara amanunte inutile ..galben,verde,gri astea sunt principalele ..albastru confused unde ati auzit astastraight face?

| petru a răspuns:

Cea mai purtata/frecventa culoare este verdele, albul si rozul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca culoarea rosu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roz :X

| Dyka a răspuns:

Habarnam, dar cred ca...happyhappyhappyhappygalben. zic si eu asa... ce... zic adevarul pur? nu-s obligata