| monyta a întrebat:

Ce culori sunt acum la moda? Si ce combinatii de culori?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pai toate culorile sunt bune.Nu poti sa ai toata garderoba de haine doar intr-o culoare, culoarea la moda. Dar o poti combina cu diferite culori.Culorile care sunt la moda sunt: mov, verde, galben si indigo (adica mov amestecat cu putin albastru). Iti poti lua un tricou mov cu o fusta indigo sau albastra.Culorile trebuie sa semene ca sa fie cool! De ex. e cam ciudat sa iei un tricou roz cu o fusta neagra. Poti purta asa dar trebuie la fusta sa ai o curea roz sau ceva roz pe fusta sau sa porti la gat o esarfa maro-spre negru.Sau o bentita neagra ori roz, sau chiar o geanta... porti ce iti place!

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu nu prea ma iau dupa ce e la moda, le combin cum imi place: verde cu galben, mov cu galben, roz cu verde crud etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoriile sunt toate la moda dar na.trebuie sa stii cum sa le potrivesti oricum o multime de fete se imbraca in galben mi se para chair super galbenul! e la moda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu prea este moda pentru ca acum este criza si oameni port ce apuca ca nu mai au bani dar pentru tine ar fi bun un cri plugi gri bluza gri adidasi sau ghete albe si o geaca alba si pente geaca un fular alb sau verde fularul am incercat este belea albastru de baieti nu pot purta albastru nu imi place ai inteles si daca mai vrei ceva raspunsuri ma contactezi pe id deea.andreea.1 fii la moda nu in culori ci asortata si nu pune nimic la gat adica un baticut din oras este doar 10 lei sa fii la moda

| georgi_6258 a răspuns:

Pai culoriile care iti plac tie sunt importante de exemplu o bluza sau tricou roz cu o fusta de blugi si sandale roz

| georgi_6258 a răspuns:

Sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu