| maya007 a întrebat:

Ce fel de haine se poarta in 2010? De ex. am vazut ca nu mai sunt la moda blugii evazati. Ce combinatii de culori sunt in trend?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Blugii evazati nu se mai poarta de trei ani cred, cat despre culori citeste aici: http://www.elady.ro/articole/Moda/Moda-2010.html

7 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Turcoazul este culoarea anului 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru este la moda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai bine conteaza sa te simti u bine in ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru barbiegirl culoarea anului 2010 e kaky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugii evazati se poartaaa...surprizaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta o rochie lunga pana an pamant cu o cure pana la san

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta fustele mini de blugi, pantaloni cu tur, maieurile negre si nuantela de turcoaz