| catalinnnna a întrebat:

Ce deterioreaza mai tare parul. placa sau foenul?

Răspuns Câştigător
| Anonima_5812 a răspuns:

Placa ...normal, dar ai grija si la feon sa il ti destul de departe de par, chiar daca nu e asa daunator ca placa

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Placa, pentru ca atunci cand iti faci parul place il atinge si il arde, dar feonul iti ti la distanta si doar il usuca asa il aspreste.

| Kenny a răspuns:

Placa, evident. Gandeste-te ca la feon poti folosi si aer rece pentru a usca parul, in schimb, la placa nu ai alta varianta decat sa-l arzi.

| Anonima_5812 a răspuns:

Funda?

| Blondamea a răspuns:

Pai si am o astfel de problema dar mie mi sa deteriorat de la placa dar se poate deteriora si de la feon

| maryy a răspuns:

Eu zic ca ambele, dar cel mai mult placa.

| Lucia_5229 a răspuns:

Placa... dar si feon daca nu il ti la distanta destula
funda?
te rog:*

| zapezica a răspuns:

Doresti sa participi la concursul "Your Style" pe hi5? contacteaza-ma pe concurs. yourstyle@yahoo.com sau pe link http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do; jsessionid=7D2F0EEAE0A56818FD945DDB4162FC4B? userid=557441122 :]

. placa deterioreaza mult mai mult.

| bluuuuu a răspuns:

Placa

| miriane a răspuns:

Ambele, deoarece parul este supus la grele incercari de-a rezista