| anonim_4396 a întrebat:

Peria si uscatorul sau placa? Ce credeti ca deterioreaza mai tare parul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placa deterioreaza mai tare dar efectul final e incomparabil. Cand folosesc feonul mi-l face bombat adica nu sta drept nu e suplu. Daca folosesti un sampon pentru reparare si hidratare si protectie termica e ok. Desigur nu folosi placa zilnic. Eu folosesc placa de cateva luni bune cu tot cu sampon si protectie si nu e deloc deteriorat. Toata lumea il lauda si dpune ca arata foarte bine. Si folosesc si solutia pentru varfuri despicate si stralucire(cea verde) de la Avon care ii da un plus de stralucire. Am renuntat total la perie si feon

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu folosesc placa de multi ani si mi se pare ca mi l lipeste de cap si il deterioreaza chiar daca folosesc masti si alte produse de reparare...cu peria imi place mai mult pentru ca iese la fel de drept dar cu putin mai mult volum dar mi e ca il deteriorez la fel pentru ca trag de el ud fiind si atunci e mai fragil.

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Placa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Placa.
Cu peria şi uscătorul arată mai bine, mai natural.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa le eviti. Ard firul de par, deteriorandu-l si afectand si scalpul. Ar putea cadea par excesiv sau sau ti se depice firul de par.

| pisicuta123456789 a răspuns:

Placa deterioreaza ma tare parul. Poti s-o folosesti dar cand vrei sa arate drept. Feonul il face sa para mai des( il dezordoneza) sa zic asa frumos.