| Fillaide a întrebat:

Ce exercitii stiti pentru subtierea picioarelor? Genoflexiunile ajuta? si daca da, cam cate trebuie sa fac pe zi pentru a vedea rezultate intr-o luna?

2 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Ajuta dar trebuie sa le faci in mod corect.Cauta pe site-uri pentru femei exercitii diverse, nu numai genuflexiuni, pentru a fi sigura de rezultatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genoflexiunile ajuta la marirea gambelor, deci nu sunt genul de exercitii potrivite pentru tine.Pentru subtierea picioarelor, ajuta alergatul(20-25 minute de alergare cu viteza medie zilnic cred ca e suficient).