| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva exercitii pentru slabit / subtierea picioarelor?

Răspuns Câştigător
| madyx1 a răspuns:

Si eu vroiam sa mai slabesc putin, asa ca am fost l un medic nutritionist si mi-a spus ca daca vreau sa slabesc nu trebuie sa ma infometez pentru ca daca stau o zi nemancata sa sp k slabesc 1kg maine pun l loc 2kg asa ca trebuie sa mancam mai putin j doar o felie de paine p zi, sa nu mancam prajit, sau sa bem suc sau apa cu acid si trebuie sa facem sport a si app un sfert, o jumatate de ora dupa masa sa nu stam jos sa ne plimbam sa facem ceva. Sper ca te.am ajutat:*:X

1 răspuns:
| Cosmin619 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti foarte repede trebuie sa bei doar apa toata ziua si sa faci sport( alergari, exercitii cardio).

E greu stiu dar mertia!winking