| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de costum credeti ca se potriveste cel mai bine la bazin :cel cu totul sau cel in doua piese?

Răspuns Câştigător
| ONUTZZA1998 a răspuns:

Cred ca unul intreg deoarece nu risti cu el...Nu trebuie sa te gandesti ca ti se dezleaga sau ceva in genul asta! In plus la bazin nici nu te bronzezi asa ca este o alegere buna, dar depinde de ce preferi tu si cu ce iti sta ma bine!happySunt costume intregi foarte dragute!happy
Sper ca te-am ajutat!happyhappyhappybig grin

6 răspunsuri:
| pufy6646475 a răspuns:

Daca ai un corp frumos poti sa ti-l arati printr-un costum de doua piese pe gustul tau. dar asta e mai mult la plaja decat la bazin.cred ca la bazin e mai indicat cel dintr-o piesa.de exemplu la ala din doua piese se mai dezleaga si nici nu e perfect strans pe corp.parerea mea e ca pentru bazin e mai bun costumul dintr-o singua bucata.

| Artemis16 a răspuns:

Doua piesee:*

| anda06anda a răspuns:

Cel din doua piese! Daca nu iti permite corpul, si cel din o singura pise este frumos!

| Elvena a răspuns:

Doua piese, daca corpul iti permite. Daca nu, si cel one piece e frumos, decat sa il iei pe cel de doua piese si sa arati penibil cum se intampla in multe cazuri.
Distractie placuta!

| T0miVIP a răspuns:

Doua piese :X:X:X:X

| iulikk a răspuns:

Amandoua sunt bune dar eu as prefera cel in 2 piese... Mi se pare maidragut si mai atragator.