| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de frizuri se mai poarta la băieți?

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Chelie!

| Celcestietot a răspuns:

Acelea care se realizeaza prin exterminarea flancata a parului sau daca esti evreu ai putea spune ca taierea imprejur a parului din cap si un eventual model. Modelele sunt mai pentru clasa VIP ca sa ai succes mai mare la sexul opus (si nu numaiwinking ) : liniuta, ceva in zig zag etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu eu mereu ma tund la fel, cred ca o sa ma tund si chel sa vad cum e dar am o privire agresiva nu cred ca mi ar sta ok laughing freza pe care o ai in poza e ok. depinde si de fizionomia fetei

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala din poza e Johnny Depp pirate*

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

laughing))) trist

| egirllll a răspuns:

Plete