| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de placa aveti? cat costa? arde parul tare? dar termoprotectie, de care folositi? cat costa? multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Placa Remington s2002.O am de foarte mult timp.Am dat pe ea 300 de lei atunci si mai am si Remington S9500 si am dat tot 300 de lei pe ea.Ambele sunt foarte bune.Ard parul, dar nu foarte tare.Cel putin s9500 nu il arde aproape deloc.Protectie folosesc de la Balea(firma nemteasca, se gaseste in magazinele DM din orice oras) si a costat 10 lei.E foarte buna, protejeaza foarte bine parul si ii lasa stralucire si miros placut.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anca95 a răspuns:

Http://www.clickshop.ro/......tat-parul/
Aceasta este cea mai buna.E scumpa ce-i drept, insa nu arde parul absolut deloc.

| SiLvEr1337 a răspuns:

NVidia GT220 1GB e buna pot sa prind si 1000fps candm a joc hns...

| Behem a răspuns (pentru SiLvEr1337):

Cred ca era vb despre placa de parhee hee!

| Behem a răspuns:

Placa mea o costat 169 lei, Rowenta SF4412D4, dar de la prea mult intins parul o inceput sa-mi cada parul si l-am si ars...mna nu-i problema la mine ca baiat mere si chiel laughing)