| Roxana_6190 a întrebat:

Ce filme si ce actori va plac?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Uite azi am vazut "jurnalul unei nimfomane"...cine o sa il vada dp ce rasp eu. o sa zica "sweetcandy e porno"laughing mie una mi-a placut exemplifica fff mult viata pe care o traim noi astazi!

filme.asa in general...thinking imi plac extremele deci cele horror (dar nu cele prostesti cu fantome invelite in cearsafurilaughing, ci cele care au cv prin care sa te tina cu sufletul la gura si care au un sfarsit l care nu te astbig grin ) SAW... mi-a plc ff mult toata seriahappy
si de dragoste: jurnalul, love story, titanic...e.sunt multe.big grin

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Filmele vechi, actorii romani.

| Bishop a răspuns:

Cellular
Spider-man
My mom s new boyfriend
Meet Dave
National Security
New York minute
A Cinderella Story
Surfer dude!
Big Mommas house 1&2
Ice Age 3
Kung Fu Panda
Yes Man
Blue Crush
Twilight
Knowing
nu am niste actori preferati...

bishopwinking

| Criiss16 a răspuns:

Pai filmul meu preferat e Mean Girls si Iubesc pe cine nu trebuie (l-am vazut acum 2 zilelaughing). Actori preferati nu prea am.hee hee

| Victoria a răspuns:

Telenovelele, preferatele mele fiind Destine furate(Acorralada), Valeria, Iubire cu chip rebel(Cuidado con el angel), Rebelde, Pobre Diabla etc. Actorul meu preferat este Fernando Colunga, dar imi mai plac William Levy, David Zepeda, Mario Cimarro, Jorge Reyes. Actrita mea preferata este Alejandra Lazcano, si le mai simpatizez si pe Maite, Edith Gonzalez, Adela Noriega, Marlene Favela.

| oz a răspuns:

Filmele psihologice, dramele...in general astea cu un subiect complex

Stay, Donnie Darko, Dark City, Mystic River, 7 pounds, Mulholland drive, 21 grams, Trainspotting, Requiem of a dream etc.

Sean Penn, Tom Hanks, Ryan Gosling, Ewan McGregor etc

| Teooo a răspuns:

Actori :Kristen Stewart, Robert Pattison, Selena Gomez...

Filme : Twilight, Princess Protection Program, Another Cinderella Story, Ice Age 3

| juniper a răspuns:

Comediile, Jim Carrey, Eddie Murphy, Steve Martin, Martin Lawrence, Robin Williams si ceilalti actori care joaca in comedii si Tom Hanks, mai ales filmul "Terminalul" imi place.

| Roxana_6190 explică:

Mie cele de groaaza si telenovelele(dar nu numai cele cu te iubesc, te doresc) asa mai ...libertine.Exemplubig grinona Barbara, Fara sanu nu exista paradis! Edith Gonzalez, Diana Dumitrescu, Angelina Jolie,

| night_crawler a răspuns:

Eddie murphy...martin lawrence...chris tucker...comedii in generalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Actorii și filmele vechi în care au jucat.
Pe aripile vântului, Rebecca, La răscruce de vânturi, Părinți pentru Ruxandra, O floare și doi grădinari, Lanțul amintirilor, Toată lumea este a mea, Vraciul, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr house - serial, ca actori Bruce Willys si din filmele mai vechi Bette Davis, nu o va intrece nimeni, adaug si o cantareata draga mie Edith Piaff.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devdas-aishwaria ray

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destine furate, valeria, iar actori alejandra lazcano, nicoleta luciu

| Imstrong a răspuns:

Telenovelele mele preferate sunt:
Relaciones Peligrosas,Forta Destinului, actorii mei preferati: David Zepeda, david chocarro si actritele:Sandra Echeverria, Angelique Boyer, Maritza Rodriguez etc.

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Mean Girls 1, 2. Pretty Little Liars, Piratii DIN Caraibe 1 2 3 4, Twilight (toate), Sin Senos NO Hay Paradiso, Abismul Pasiunii, Aurora. David Zepeda, Sasha Pieterse

| anonim_3952 a răspuns:

Ca si actori imi plac:Hillary Duff, Kate Winslet, gemenele Olsen, Reese Whiterspoon, Shane West, Charlie Sheen, Kevin Costner, George Cloony, Penelope Cruz, Leonardo Dicaprio si mai sunt ...filme preferate:A walk To Remember, Cruel Intentions, Twilight, A Cinderella Story, Keith, Mean GIrls, Material Girls, New york Minute, She's The man, The O. C, si Interview with a Vampire... apropo am uitat sa precizez Transilmania

| adriana_5970 a răspuns:

Twilight.:X:X:X krrish. dhoom 2.step up1 si 2.stomp the yard...she`s the man...resident evil (toate seriile).final destination1, 2, 3, 4...etc.

| Loveflowerpower200218 a răspuns:

Movies:
Prince of Persia
Cloud9
Eagle eyes
Descendants
Până la capătul lumii
Regina inimilor
Troy
Titanic
Blood sport
Puterea destinului etc.
Actors:
Olivia Holt
Debby Ryan
Cameron Boyce
Peyton List
Eugenio Siller
Jake Gyllenhaal
Brad Pitt
Dove Cameron
Jean Claude Van Dame
David Zepeda
Martina Stoessel etc.

| francoise a răspuns:

Ii iubesc foarte mult pe Kate Winslet si Leonardo Dicaprio pentru ca de la colaborarea lor din Titanic si pana la cea de anul trecut din Revolutionary Road a ramas la fel aerul acela de pasiune si prietenie sincera, si cred ca se potrivesc pe marele ecran. Plus ca sunt profesionisti.

La filme pot recomanda: The Reader, The Holiday, Little Children si Braveheart.