| Prigat10 a întrebat:

Ce fixativ bun de par imi recomandati?

10 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

De la Nivea. E cel mai bun!

| ICanSeeAll a răspuns:

De la taft am auzit ca e bun.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| danafatu a răspuns:

Syoss e profesionist, fixeaza perfect. Il gasesti in orice hypermarket si nu e scump... taft e nimic pe langa el! parul nu se ingrasa deloc. e super

| Adina981 a răspuns:

Taft
e cel mai bun sin punctul meu de vedere si nici nu iti inbacseste parul!love struck si e doar 10 lei love struck

| carpediem a răspuns:

Nici unul, distrug parul.

| clausweet a răspuns:

Cel mai bun fixativ pe care l-am incercat si a dat rezultate foarte bune este taft nr 5 extra strong, chiar merita! fundabatting eyelashes

| VintageGeisha a răspuns:

Pai fixativele de la sayoss sunt cele mai bune mentin parul in jur de 12 sau 16 ore...

| ghjs a răspuns:

Eu am folosit taft portocaliu cu grad de fixare 7, nu numai ca miroase frumos, fixeaza si binre, tine pana la 10-12 ore.
Acu am SYOSS MAX HOLD si sunt multumit de el. Tine pana la 12-14 ore.

| rossa a răspuns:

Intensa,e foarte bun si nici nu este scump...

| oviolaru a răspuns:

Ulei de motor.