| dedfgv a întrebat:

Ce fond de ten cu putere mare de acoperire pentru tenul normal/gras stitui? dau funda+vot

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc de la Rimmel London (Match Perfection) si acopera foarte bine. In general, axeaza-te pe fonduri de ten care scrie "mat", "match" sau "mate" pe ele. happy

| noktambul a răspuns:

10 % var + 20 % ciment + 70 % nisip = tencuiala laughing

| andreyyya a răspuns:

Eu folosesc fond de ten calmant de la AVON si sunt ft multumita de el. Acopera ft bine, are un pret acceptabil(25 de lei) si a fost singurul care s-a potrivit tenului meu.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Afinitone