| Noask a întrebat:

Ce freze mai sunt la >moda?:? am auzit k cele e extensii e adevarat?happy?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Da...am auzit k extensiile sunt moda actuala...in fine eu nu as purta pentru ca am parul fff lung:X

10 răspunsuri:
| asya a răspuns:

E la moda freza cu care iti sta tie bine! De ce sa fi falsa cu extensii ca asa e la moda? Naturaletea va bate orice moda mereu!:*

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E la moda ce iti place tie...nu conteaza daca celorlati nu le place... cel mai important e sa te simti tu bine...si extensiile mi se par o porcarie...ai par fals ce e asa de tare... e absolut oribil...si cea mai mare tampenie care am vazut'o:o fata cu parul lung si l-a taiat scurt si si'a pus extensii doar pentru ca sunt la moda... apoi dom'le daca am ajuns asa de rau incat sa ne taiem parul natural ca sa ne punem par fals apoi atunci nu stiu ce sa zic...mai bine ramai naturala happy

| ralucaralu a răspuns:

Pai in scari am vazut multe tunsori

| AvalohAlyn a răspuns:

Frezele in forma turnului Eiffel.rolling on the floor

| metal.dream a răspuns:

Mai ciufulite...indrazente...dar ai grije sa nu se vada nici macar un pic ca nu esti sigura de cum ti l-ai facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Extensii? Prea fals.
Portă-te cât mai natural, ești mai atrăgătoare și simpatică decât artificială și sorcovă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla ce tunsori si coafuri sunt la moda in sezonul toamna iarna 2009 de pe StyleAndTheCity.ro. www.styleandthecity.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa te tunzi cum iti place tie...si nu te gandi la extensi sunt banale, iti fac parul urat chiar daca crezi ca arati bine...lasati parul tau natural si inca un lucru:nu ti-l arde cu presa pentru ca dupa aceea vei fi dependenta de presa, eu ti-am dat un sfat daca vrei il asculti daca nu, nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Das

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah