| DiiaTaDulcik a întrebat:

Am auzit ca anul asta sunt la moda >esarfelesickeste adevarat?happy

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Nu numai anul asta. De exemplu daca anul asta nu este la moda... tu nu o sa porti esarfa?
Toamna si iarna o sa vezi pe toata lumea cu esarfa sau fular nu conteaza daca mai e la moda sau nu
Daca tu te simti bine si iti plac le poti purta :*
Sper ca te-am ajutat
Funda? te rog big grin

7 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu! majoritatea magazinelor au deja o gramada de tipuri de esarfe sunt cautate si sunt foarte shic si calduroase mai ales toamna si iarna fundita puppy dog eyes

| Isabellaღ a răspuns:

Da.Tocmai azi am alergat prin magazine dupa esafrelaughing

Mie imi plac alea in carouri:X si mai groase.Dar depinde, sunt faine si alea mai subtirihappy

| DiiaTaDulcik explică (pentru Isabellaღ):

Eu azi am fost la scoala cu una in carouri pe alea le ador si eu:X

| noi3 a răspuns:

Doar daca ai riduri pe gat si decolteu si vrei sa le ascunzi...

| DiiaTaDulcik explică:

Vreau sa dau funda:X dar cumsad cine ma invata plss:*

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns (pentru DiiaTaDulcik):

Langa un raspuns in partea dreapta, intr-un colt apare o funda gri... dai pe ea si dai "da" daca esti sigura :*
sper ca te-am ajutat