| inna a întrebat:

Ce frizuri se mai poarta in toamna asta?hee hee

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Bobul inca se poarte. e foarte in sa te tunzi bob. sunt diferite stiluri de bob. si vezi ce te avantajeaza.

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Parul cret, ca al meu.winking

| BUBULINA a răspuns:

Off off off
baieti au raspuns la mito :))
ce mistocari is

@alllina vezi ca nu e bun guagle ala al tau

uite inna ce imi place mie
http://www.coafuri-noi.com/imagini-coafuri/coafura-par-mediu

| ancalazar a răspuns:

Se poarta bobul si parul sanatos happy... daca ai parul lung se poarta onduleurile lejere...happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Frizuri de emo laughing

| alex2009 a răspuns:

Asa rau s-a intors lumea cu fundul in sus? eu stiam ca noiembrie este luna de iarna si chiar si afara incepe sa dea iarna iar tu intrebi de frizuri de toamna? poata pentru toamna di 2010 dar cred ca pana atunci nu se mai poarta astea.

| imortal a răspuns:

Orice in afara de chelie...se poarta ceea ce te fce sa te simti mai frumoasa... sau mai bine zis frizuri care nu te fac sa te intrebi zilnic "o fi bine cum m-am tuns, sper sa nu rada fetele de mine"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ras pe cap cu parul lungtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta ras sau in forma de inimioara, alti mai curajosi se epileaza...eu il radhee hee