| Cristina788 a întrebat:

Ce îmbrăcăminți se mai poartă anul acesta? Si ce culori se poartă?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Chiar există oameni care se îmbracă cu anumite culori doar pentru că se poartă?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Îmbrăcăminți? Asa se zice? Cum ziceau cei din Vacanța mare hăini in loc de haine.

| LPCTSTR a răspuns:

Orice nu este stradal, cringe.

| Dismally a răspuns:

Anul acesta masca si manusi, in rest nu prea conteaza laughing

| Alverto a răspuns:

E cam trist dacă te îmbraci într-un anumit anotimp după cum se îmbracă ceilalți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Manecile bufante pentru un plus de volum
2. Bulinele: Cu cat mai multe, cu atat mai bine
3. Volanele dragalase si feminine
4. Piesele din piele colorata pentru un biker look mai chic

https://verandamall.ro/blog/tendinte-moda/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roșu, Galben, Albastru - doar astăzi pentru că este Ziua Tricolorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut multe fete purtand tricouri din alea scurte, fara sutien, prin care li se vede jumatatea de jos a sanilor. Asta e un fel de decolteu reinventat. laughing
In continuate se poarta pantalonii scurti pana in fund, sau chiar cu juma' de fund la vedere.
Se poarta mastile Chanel, Dior, Gucci. Ca alea de la farmacie sunt pentru saraci, si mafiotii adevarati au masca de designer, nu d'aia naspa la 1 leu.
Dar nu orice trend merita urmat.

| Nume6 a răspuns:

Pai vad ca esti fata, treninguri, tricouri largi și blugi tot largi. Cât despre culori, culori vesele am văzut. Se poarta si adidașii cu talpă groasă, înalţi. Daca te intereseaza și coafura, se poarta tunsoarea tip bob, sau parul pana la umeri, și drept!

| 1hellotpu1 a răspuns:

Am văzut mulți pantaloni lungi combinați cu tricouri comfortabile.Culorile sunt alb, albastru și negru.Per ansamblu aș zice că se poartă îmbrăcăminte lejeră, cu mici retușuri.