| anonim_4396 a întrebat:

Ce haine sunt la moda in iarna aceasta? Culori? [in special bluze]
Ce site-uri de haine gen starshiners stiti?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Fluture a răspuns:

Iarna asta se poarta puloverele oblice [cu un umar la vedere], pantalonii din piele, pantofii sclipitori, bratarile din perle. Poti alege ca un obiect vestimentar sa fie intr-o culoare puternica [verge, albastru]. Se poarta parul ciocolatiu, unghiile sclipitoare.
Site-uri : www.miniprix.ro, www.bonprix.ro, www.mycloset.ro.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi și pe www.quick24.ro
Pa, pa.

| Fluture a răspuns:

Verde*

| Kasia a răspuns:

Se poarta tot ce e cu sclipici....se poarta auriul extrem de mult si burgundi.

| Paoo a răspuns:

Www.bonprix.ro, www.mycloset. Pulovere oblice.accesorii sclipitoare.

| IoanaDia a răspuns:

Buna, iarna aceasta se poarta puloverele cu un umar picat sau daca ai pulovere mai vechi si vrei sa le faci mai frumoase uite aici un exemplu :
http://www.youtube.com/watch?v=R2xwm7rAz4k&feature=g-all
Sau uite aici un alt exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=ASUc6RdrYE4&feature=g-all
Funda? :)