| madeline a întrebat:

Ce se poarta in aceasta iarna in materie de haine(in special bluze, pulovere)?

6 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Mi e imi plac acele pulovare tricotate care au manicile trei-sfert, sau tot asa doar ca mai lungi pana peste fund.de fapt toate lungimile si culorile posibile...se pot purta cu o helanca pe dedesubt si cu niste blugibatting eyelashes sper sa-ti placa combinatia si sa-ti steie binehappy sau pulovere acelea mai groase de iarna cu fermoar sau cele de antregul (simple fara fermoar sau nasturi)cu decolteul in V cu dunci sau romburilove struck cat despre bluze. mie una imi plac acelea putin decoltate cu 2-3 nasturi, sau acelea vaporoase sau acelea ce se muleaza pe corp.depinde de gustul fiecaruiahappy

Sper ca ti-am putut fii de folosbatting eyelasheskiss

nony
| nony a răspuns:

Alea care te arata frumoasa.Cand de fapt...

| M.madallina a răspuns:

Se poarta in special acele pulovere peste camasi

| dya_4589 a răspuns:

Eu am vazut to felul de modele... insa pana la urma se poarta ce iti sta bine!

| Sabina_8007 a răspuns:

Buna,
Parerea mea este sa porti ce te avantajeaza si ce te face sa te simti bine :-)
O zi buna!
Sabina