| mihai9996 a întrebat:

Ce inseamna niste tenesi unisex?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Tenesii unisex pot fi purtati atat de barbati(baieti) cat si de femei(fete) happy!

Bafta kiss

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pot fi folositi de barbati si femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc atat barbatilor cat si femeilor.

| Exaizo a răspuns:

Tenesi pentru toata lumeaa eeeoe

| cristi767 a răspuns:

Ce nu stii ce inseamna? Tenisi sau unisex? :))

Unisex inseamna ca nu sunt destinati unui anume sex (sa zicem doar femeilor) ci pot fi folositi si de femei si de barbati.

Daca nu stii ce-s tenisii, uita-te aici la un model, chiar unisex: http://bit.ly/1snxT92

| mihai9996 explică:

Gata am inteles multumesc pentru raspunsurihappy..stiam si eu ce insemna unisex dar am vazut niste tenesi pe care mi i-am comandat aseara si pe alte siteu-ri la incaltaminte pentru dama din asta am zis mai bine sa intreb ..multumesc :*

| UnOhm a răspuns:

Adica tenesi care nu sunt neaparat doar pentru baieti sau doar pentru fete, pot purta si fetele si baietii

| Andruxoxo a răspuns:

Tenisi care au un design ce se potriveste si fetelor si baietilor.