| DarkShina5566 a întrebat:

Ce inseamna sa-ti tatuezi sprancenele? Si cum se poate face asta? Detalii va rog - fundita

Răspuns Câştigător
| DeeDee007 a răspuns:

Din ce stiu eu iti epileaza sprancenele si iti dau ei conturul care iti place si stiu ca dureaza in jur de 2 ani dupa 2 ani incepe sa ti se cam duca tusul ala si trebuie sa le faci cu creion tot timpul ca sa nu se vada ca s`a dus tusul...eu una nu as face asta.mai bine du-te la un salon si iti dau ei forma care o vrei :*

2 răspunsuri:
| Pandemic a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu faci asta, am auzit ca e foarte dureros, mama are o prietena care a facut asta si nici nu ii sta bine!

| Beex a răspuns:

Sa-ti tatuezi sprancenele e ca si cum ti-ai face un tatuaj pe mana(o imagine,orice) doar ca in cazul acesta,vor fi tatuate sprancenele(orice forma vrei si ti se portiveste:mai arcuite,mai nearcuite,etc) deasupra ochilorbig grin la un salon,cineva specializat in asa ceva iti poate tatuta sprancenele. Eu consider ca trebuie sa apelezi la tatuarea sprancenelor doar in cazul in care ai sprancene rare, subtiri, etc. Sper ca ti-am fost de folos!