| Sappho a întrebat:

Ce machiaj ar merge cu o rochie corail?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AlysukaAlysuka a răspuns:

Eu as prefera ceva simplu, putin fond de ten, rimel si putin tus happy

| StefiM a răspuns:

Ceva nude

| h3r a răspuns:

Corai?!
Nude, auriu, portocaliu intens, portocaliu combinat cu ceva maro, o tentă de auriu... depinde de intensitatea culorii.

| alex118x a răspuns:

Ungete cu niste **** pe fata cred ca o sa iti stea de minune

| Sappho explică (pentru alex118x):

Nu mersi, te las pe tine. Cei ce o pomenesc des sunt cei infometati! :*

| Sappho explică (pentru alex118x):

Nu ma face sa te injur ca nu mi pierd eu timpul cu analfabeti si frustrati ca tine!