| fantasy01 a întrebat:

Ce metoda as putea aplica pentru ca parul sa imi creasca repede si sa fie sanatos?

Răspuns Câştigător
| Alexa_2878 a răspuns:

Masaj cu ulei de ricin, apoi te speli pe cap...manaca sanatos : cat mai multe fructe, legume: bea apa; fa sport; ia vitamine (in special vitamina C este buna pentru creserea parului), ia calciuwinking! Poti sa ai un par lung si sanatos doar daca ai un corp la fel de sanatos. Te-am pupat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici vei gasi tot ce trebuie ca sa ai un par lung si sanatos cat mai repede.;) http://www.youtube.com/watch?v=VmII3vDnyq0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze 30 de minute-1 ora, dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori(pentru a indeparta uleiul ramas)si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.

| m3_5274 a răspuns:

Ulei de ricin