| anonim_4396 a întrebat:

Ce nuante de machiaj mi s-ar potrivi?

4 răspunsuri:
| Sallatiny a răspuns:

Depinde, nu ai poza deci nu ne putem da seama, descrie-te si iti vom spunehappy

| Me,myself & I a răspuns:

Pai daca vrei sa afli ar trebui sa mai dai cateva detalii, cum ar fi culoarea ochilor, a parului, a tenului.etc

| Webber a răspuns:

Ce zici sa ne dai si o fotografie cu tine?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu urmezi regulile scrise in reviste si pe net, de genul la ochii albastri sa te machiezi in nuante aramii roscate etc. Absolut orice culoare se poate potrivi oricaror ochi, atata timp cat este tonul potrivit. Cauta o trusa de machiaj mai ieftina, care are multe culori si experimenteaza, vei afla singura ce nuante ti se potrivesc happy