| crina95 a întrebat:

Hei ce machiaj credeti ca s-ar potrivi pentru revelion?

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ce zici:-*? Fundita daca iti place:x

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna kiss

Cred că cel mai important detaliu pe care l-ai omis sa ni-l spui este cu ce eşti imbrăcată. Spune-mi pe privat -lasă mesaj- si îţi voi lăsa un răspuns aici.

| crina95 explică (pentru IrinaIvashkov):

Pai as vrea sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni scurti eleganti, o camasa albastra si un sacou.

| IrinaIvashkov a răspuns (pentru crina95):

Pai, ar merge destul de bine un machiaj argintiu cu un pic de albastru inchis(marin), rimel, sa te dai cu putin tus de ochi deasupra doar si niste creion negru pe dinauntru love struck

| Battery a răspuns:

Un smokey eyes colorat sau negru, gasesti o multime de tutoriale cum sa reusesti un asemenea machiaj, nu e complicat. Daca esti o fata care prefera simplitatea, poti pur si simplu sa iti faci o dunga cu tusul si sa iti evidentiezi pometii cu iluminator si buzele, cu un rosu chiar.