| Ode34 a întrebat:

Ce pantofi as putea asorta la o rochie finuta,crem,cu dantela la gat,fara maneci? Si cam ce accesorii, avnd in vedere ca e pe gat rochita.Multumesc.Funda.

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Pantofi negri stileto sau niste pantofi rosi finuti. Rochia trebuie sa fie principalul punct de atractie deci nu-ti lua bijuterii mari. Te sfatuiesc sa-ti iei niste cercei gen diamant (diamant fals, desigur laughing, nu sunt foarte scumpi si in acum sunt la moda plus ca-ti da un aer sofisticat si o bratara finuta simpla. Deci cu outfitul ai rezolvat mai ramane coafura. sa-ti alegi ceva care sa dureze si sa nu te incomodeze, te sfatuiesc sa-ti faci niste bucle legere prinse intr-un coc modern.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pantofi si poseta crem.

| milkie a răspuns:

O pereche de pantofi stiletto negri/botine negre cu bratari de aceeasi culoare.

| IoanaIonuca a răspuns:

Stiletto, clar. Rosii ar arata foarte bine. Ca si accesori cred ca ai putea sa-ti pui doar niste cercei micuti. Si cred ca parul ar arata foarte bine intr-un coc, avand in vedere faptul ca rochita e pe gat. Daca ti-ai lasa parul desfacut, si-ar pierde din farmec. Si sa nu uiti de rujul rosu!