| Viorel1995 a întrebat:

Vineri pe data de 9.05 am bachetul de sfarsit de clasa 12-a, iar partenera mea are o rochie crem din dantela :

http://prntscr.com/3fjjrs

Intrebarea mea este, cum ma pot asorta la o asa rochie, tin sa mentionez ca banchetul va avea loc intru-un restaurant deci tinuta mea trebuie sa fie ca si rochia, eleganta! A zis ca o sa aiba accesorii si pantofii rosii! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Panda10Unicorn a răspuns:

Cei care ti-au dat raspuns nu se prea pricep... eu una spuna ca la acea rochita ar fi bine sa iti iei :
- o camasa alba (poate chiar cu ceva imprimeu nu foarte strident)
- niste pantaloni negri
- eu iti spun ca mai bine ti-ai lua un PAPION
- sacou negru
- tenisi rosii (sa nu para ieftini, recomand VANS sau CONVERSE ALL STARS
SAU :
- o camasa de culoarea rochitei (adica aqua)
- papion negru
- pantaloni negri/bluemarin
-sacou negru/bluemarin
- pantofi negri
P.S : DACA NU ITI PLACE IDEEA MEA INCEARCA (PE ANDROID) H&M UNDE ITI VA ARATA TOT FELUL DE IDEI

2 răspunsuri:
| MeMe123 a răspuns:

O camasa alba cu niste jeansi si cu sacou gri sau negru si eventual iti poti lua un papion sau o cravata rosie, camasa alba merge la oricewinking

| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

O camasa alba sau neagra, jeansi gri sacou negru cravata rosie