| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre caciuala de toamna-iarna http://www.stilmasculin.ro/caciula-potrivita-pentru-toam na-iarna?

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

E destul de misto, cred ca o sa-mi iau si eu unahappy

| pwp a răspuns:

E chiar frumoasa!
si sta bine pe johny deep!love struck

| aaaa12345 a răspuns:

DA dar eu asa mi-am facut la un set de tricotaj vine frumoasa

| Roxytza a răspuns:

Sunt frumoase.Depinde si cum arati tuhee hee

| AshuraElric a răspuns:

Pai...pe unele vedete da bine oricerolling on the floordaaaaa... e un model interesant si daca e la moda (înseamna ca sunt multi care l-e poarta)nu îmi dau cu parerea despre materialul din care sunt confectionate pentru ca nu ma pricep, dar din punct de vedere "estetic"dau binelaughingdepinde si pe capul cui şaderolling on the floor