| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre trenciul masculin? http://www.stilmasculin.ro/......tru-toamna

4 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Foarte tare, dar nu in varianta Brad Pitt...Al treilea model de trenci este cel mai frumos.happy

| alexandra_8659 a răspuns:

Hm, depinde de persoana. Nu oricaruia i se potriveste. In principiu, sunt de parere ca acest tip de "vestimentatie" i se potriveste genului de tip macho, sigur pe el. Parerea mea. big grin

| cristianorudi7 a răspuns:

Mie imi place foarte mult, am unul acasa dar nu l-am luat pana acum, trebuie sa mai ii pun niste nasturi, vreau sa ma imbrac ca un gangster-adica cu palarie si trenci din asta si costum si toate celelalte

| Sabina_1904 a răspuns:

M-am uitat la treciul lui Brad Pitt si zici ca-i femeie.straight face