| unknown2518 a întrebat:

Ce părere aveți despre stilurile goth, punk, grunge, emo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place stilul gotic dar mai mult cel pastel goth, are si nota aia de feminitate, dragalasenie. Mie imi plac combinatiile extreme care totusi cand le imbini arata genial.:3

Punk-ul nu-mi place, grunge este ok si stilul emo imi placea o data pentru par si machiaj.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Grunge-ul e practic mort. Emo e un pop ordinar vopsit. "Goth" nu reprezinta nimic. Daca te referi la cultura goth e una, daca discutam de stiluri muzicale, atunci poate vrei sa zici gothic metal, deja e un pic alta treaba. Punk... cam mort si punk-ul. Cu Greenday si Agent Orange nu se face primavara.

| Cσcσ a răspuns:

Atata timp cat oamenii care le abordeaza sunt "oameni", nu am nimic cu ele. Ba chiar imi plac.
Dar daca ar fi sa aleg unul din toate astea, as alege stilul grunge.
Pa!