| Katherineeeeeeee a întrebat:

Ce parere aveti de extensiile de pe siteul Biancai Dragusanu?
http://www.divisima.ro/

2 răspunsuri:
| andreea1405 a răspuns:

NU comanda de pe divisima! 2 prietene au facut comenzi diferite si au avut mari probleme, o fata extensii si i-a facost trimisa coada extensie, iar motivatia lor a fost ca sunt ok si astea, iar cealalta prietena a comandat un breton si l-a dat la gunoi direct foarte prost fiind! Sper ca ti-am fost de ajutor sa nu dai banii aiureasad

| Mihaella01 a răspuns:

Sunt foarte misto si cred ca ti-ar sta bine daca ai avrea parul cam cat al eihappy