| dany22 a întrebat:

Ce parere aveti despre povestea Biancai Dragusanu in legatura cu Coco Paun?

Răspuns Câştigător
| CalinBerindean a răspuns:

Mi se pare ciudat, mai nou toate vedetele sunt batute sau au vreo boala.

8 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Ce rost isi are discutia asta?

| dany22 explică (pentru plasticsmile):

Daca ti se pare ca nu are nici un rost nu mai comenta

| Dariusuu a răspuns:

De mine Bianca poate să aibă o relație cu un câine că nu mă interesează.
Deschid televizorul la 5 o văd pe Simona cum vorbește cu Bianca despre toate nimicurile la 23 la Capatos la fel.

Mă întreb pe cine interesează toate prostiile despre ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ne-ar interesa pe noi viaţa altora?

| sebby27 a răspuns:

Citez din Macklemore:
"raised eyebrows Wut?raised eyebrowsWut? Wut? Wut? Wut? Wut? Wut? Wut? Wut?raised eyebrows"

| Fayree a răspuns:

Un barbat fara limite, o femeie infrumusetata la 4 ace desi tot nu arata bine. O poveste incalcita zic eu...mai nou vedetele sunt batute, violate etc. Ce sa zic?! thinking

| marktheshark a răspuns:

Numai ei stiu ce a fost in relatie

| Cxena a răspuns:

Nu prea e bine sa ne uitam in curtea altora, ci sa ne vedem fiecare de viata sa, dar fiindca e o curiozitate, tind sa cred ca e si un sambure de adevar aici, ori, ca de obicei, strategie de PR, nu se mai discutase de mult persoana, mai au si ele nevoie de bani ca sa se intretina...;-)