| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei fetelor, ce parere aveti despre fondul de ten giordani gold de l oriflame? dar de rimelul de la avon extend extrme?

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Tot de la oriflame e de calitate, mai ales fondurile de ten, de la avon, am incercat rimeluri dar nu s-au ridicat la nivelul asteptarilor.

| Șâret a răspuns:

Fondul de ten e hidratant, nu mi-a făcut nimic rău la ten, dar trebuie să ai grijă ce nuanță îți iei.De obicei, am observat că este mai închis decât nuanța din broșură.

| my23ro a răspuns:

Eu folosesc fondul de ten de cativa ani si imi place la nebunie.
Acopera foarte bine si este foarte hidratant, deci e potrivit mai mult pentru tenul uscat sau normal.

| HenkyPenky a răspuns:

Rimelul l-am avut si eu si e destul de ok.

| AlwaysMe a răspuns:

Rimelul e super:X cel putin eu pana cum foloseam SuperShock dar se intarea prea repede pe cand rimelul asta mi se pare foarte bunhappy

| alinadionisie a răspuns:

Fondul de ten nu e prea bun. Încearcă cel e la dior e mai scump dar merita sau cel de la clinique. FUNDA?

| Julya21 a răspuns:

Rimelul e super