| IrinaAniri a întrebat:

Ce parere aveti de ghiozdanul asta, l-ati purta la scoala? as vrea si argumente si si clasa in care sunteti.
http://www.altex.ro/rucsac-laptop-golla-105948-16-polies ter-gri

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E dragut rau. Dar culoarea alba se murdareste foarte usor si fiecare pata se va cunoaste pe el. Ar fi frumos pe o alta culoare, daca este posibilitatea.

| MLSS a răspuns:

Likeeeee!

| Anduuu a răspuns:

Pai este un rucsac pentru laptop..nu-ti vor incapea toate caietele si cartile! Modelul este foarte dragut, insa eu nu l-as purta la scoala decat daca ar trebui sa iau laptop-ul zilnic! Parerea mea.tu faci cum crezi de cuviinta!wave

| IrinaAniri explică (pentru Anduuu):

Il am si e foarte incapator pe langa spatiul de laptop

| Anduuu a răspuns (pentru IrinaAniri):

Pai daca tie iti place atunci poarta-l! Trebuie sa iti placa tie, e o tara libera si poti purta ce doresti.Eu nu l-as purta din motivele enumarate de @Innocenta dar cred ca si @Alexaaa Brt are dreptate in privinta asortarii acestui ghiozdan la o tinuta mai eleganta; Cum spunea si @andreeakitty albul este o culoare pretentioasa fiindca rucsacul se va murdari repede, dar de asemenea este superba! Inca o data, este parerea mea si atat timp cat tie iti place poarta acest rucsacel!
O zi bunabig hug

| R0011 a răspuns:

Paii a 9 si nu nu l.as purta la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place, tocmai pentru ca are formatul pentru laptop e patratos si ma deranjeaza si tortile alea de mana. Eu as opta pentru http://www.oasap.com/......r-bag.html sau http://www.oasap.com/shoulder-bags/14302-uk-newspaper-printing-satchel.html eventual asa http://www.oasap.com/......r-bag.html dar tot prima e preferata mea. Poti sa te mai uiti pe site, unele sunt de ocazie etc, livrarea e gratuita in Romania dar iti trebuie card. In orice caz, eu mi-am luat un ghiozdan foarte mic de la puma, negru.

| andreeakitty a răspuns:

E super. Doar ca este de lapptop. Dar sa stii ca albul este pretentios. Gandeste-te mai bine. :*

| Kasiope a răspuns:

Eu cred ca nu prea se potriveste, deoarece este un rucsac pentru laptop. La pretul ala, chiar mai mic, poti gasi genti la H&M, Bershka, ce-i drept, mai greu ghiozdane.

| AlexaaaBrt a răspuns:

E chiar foarte dragut chiar daca este pentru laptoplove struckdak l-as vedea la cineva mi-ar placea.conteaza sa-ti placa tie si sa fie pe stilul tau.de exemplu eu nu l-as purta nu pentru ca nu-mi place ci pentru ca nu mi s-ar potrivi la toate tinutele adica eu prefer geanta.adik imagineaza-ti ghiozdanul ala la o rochita de vara cu floricele...nu e o combinatie f aiurea dar nici stralucita...mrg asta e parerea mea.