| sonia7026 a întrebat:

Ce parere aveti de salon Eli (Ramnicu Valcea)? Pot sa am incredere in stilista de acolo?

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Buna! Am fost la salonul Eli (fiica stilistei este cu mine in clasa). Eu zic sa ai incredere in ea. Vei vedea expuse multe diplome si trofee, deci are experienta si ea si fata ei. Imi place ca are imaginatie si pune mult suflet in ceea ce face. Este comunicativa de obicei, rade mult, pare cam crazy. Dar munca si-o face cu seriozitate si imi place de ea! happy Deci du-te, nu mai astepta!