| emmaangel a întrebat:

Hi, as vrea si eu o shimbare de look, dar nu am incredere sa merg la un salon la intamplare din cauza experientelor anterioare. Ati putea sa-mi recomandati un salon/hair stylist bun in Ramnicu Valcea, pe care l-ati incercat sau ati auzit ca tunde/vopseste foarte bine. Am parul lung si destul de degradat asa ca nu mai pot astepta mult timp si nu am la cine sa apelez. Please daca aveti si un numar de telefon unde sa-mi fac programare va astept sugestile. Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Chiar daca nu are legatura cu subiectul, daca tot esti din Ramnicu Valcea du-te si sustine Oltchimul in Liga Campionilor. happy :X

| emmaangel explică:

@blueboy...saptamana asta nu am putut ajunge la meci, dar cu siguranta voi merge in viitor pentru ca am mai fost si echipa merita pentru ca face spectacol...Acum chiar as avea nevoie de un raspuns la subiect, va rog