| ɐzʇıןoʌɐıp a întrebat:

Ce parere aveti de urmatoarele combinatii:
1.bascheti negrii cu violet, ciorapi lungi plasa, fusta de blugi gri, camasa neagra descheiata cu un tricou violet dedesubt
2.botine negre cu toc, ciorapi dama, rochie cu dungi verticale alb/negru si o palarie black
3.acei tenisi lungi cu toc(nu le stiu denumirea), cu o rochie alba/mulata cu o chitara rosie pe ea si spatele gol
Vi se par potrivite/nepotrivite pentru. oras, petrecere, eveniment deosebit?

Răspuns Câştigător
| MadaxElena a răspuns:

Pentru party-uri si evenimente deosebite.dar sa iesi asa in oras.lumea te-ar considera un pic crazy. Imi place totusi ca e in stilu vamaiot; x.

7 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Mie chiar imi plac. Totusi zic sa renunti la ciorapii plasa.

| Ladybuug a răspuns:

Hey, mie mi se par ok tinutele, exceptand prima. Numa' bitches poarta ciorapi de plasa straight face. Sugestie : in loc de ciorapii de plasa, poti lua dressuri negre sau mov.

| Teresa a răspuns:

Sunt foarte ok am o obiectie totusi legata de numarul 1 maschetii nu merg cu ciorapi plasa
apropo ciorapi plasa?/ mai bine nu am vazut prostituate pe autostrada purtand asa ceva si mi-a ramas in minte ca ceva ce e mai bine sa eviti sa porti
sfatul meu alege alt gen de ciorapi

sper ca te-am ajutat si ca nu mi-ai luat in nume de rau impresiile
succes

| LaLaLea a răspuns:

Varianta 3 ma tenteaza foarte mult

| Infernia a răspuns:

E draguta prima varianta.

| NoInteres a răspuns:

Foarte asrotate, im iplac. deci daca ai iesi intr-o disco asa.ar fi demential. super tare dar in oras...ar fi destul de aiurea... ca te-ar crede putin cam. uu rolling on the floor
deci: pentru oras. 1 nu e calumea. in ok.
petrecere- toate sunt bune
eveniment la felwinking

| laura99mrr a răspuns:

1...se potrveste in oras, 2 la o petrecere...a 3-a nu prea merge